جستجوي مطالب
Google
keramatzade.sabablog.com
https://keramatzade.com/The-8th-richest-view-of-the-world-that-changes-your-vision-for-mon

ساختن ثروت از درون آغاز می‌شود

دیدگاه 8 ثروتمند جهان که چشم انداز شما را به پول تغییر می دهد


برخلاف باور رایج، هوش یا تحصیلات نیست که مانعِ دستیابی افراد به ثروت می‌شود، این باورهای طبقه‌ی متوسط درباره‌ی پول است که آنها را از جهانی سرشار از وفور نعمت، دور نگه داشته است. به همین دلیل است که افراد ثروتمند باورهایی پیرامون پول می‌سازند که به بهترین شیوه جوابگوی علایق‌شان است و به آنها کمک می‌کند تا ثروت هنگفتی برای خود به‌دست بیاورند. اگر واقعا ثروت کلانی می‌خواهید، باورهای پول‌ساز را در خودتان به‌وجود بیاورید و بدانید که به‌تدریج براساس همان باورها رفتار خواهید کرد.

 


درحالی‌که اکثر افراد در بیرون از خود به‌دنبال پاسخ هستند، افراد برجسته می‌دانند که ساختن ثروت از درون آغاز می‌شود. شما ابتدا باورهایی پیرامون پول می‌سازید، سپس براساس آن باورها دست به اقدام می‌زنید. نتایج شما به‌دنبال اقدامات‌تان خواهند آمد. در متن زیر 8 جمله از زبان میلیونرهای خودساخته‌ درمورد پول آورده شده است که می‌توانید چارچوب ذهنی‌تان را براساس آنها شکل بدهید.


«اتکا به خود، تنها راهِ رسیدن به آزادی واقعی است و پاداش نهایی آن، به‌دست گرفتن عنان زندگی است.»

– پاتریشیا سَمپسون

نظر ثروتمندان در مورد پول

 

وقتی صحبت از پول می‌شود، دو راه دارید:

باور کنید که مسئولیت مراقبت از شما، برعهده‌ی دیگران است؛
باور کنید که هر شهروند فرصتی برای ثروتمند شدن دارد.
میلیونرهای خودساخته «اتکا به خود» را به‌عنوان یک اصل راهنما در زندگی‌شان باور می‌کنند. وقتی ذهنیت قربانی را کنار بگذارید و مسئولیت‌پذیر شوید، آزاد هستید هرقدر که می‌خواهید، پول دربیاورید.


«ثروت از انرژی و ایده نشئت می‌گیرد.»

– ویلیام فیتر

سخنان بزرگان در مورد پولدار شدن

 

اگر بخواهیم مثالی بیاوریم، می‌گوییم پول بر روی درخت‌ها رشد می‌کند و درخت‌ها ایده‌ها هستند. تا وقتی که انسان بر روی زمین راه می‌رود، مشکلاتی خواهد داشت که باید با ایده‌های خلاقانه حل‌شان کند. هرچه فرد موردنظر مشکلات بیشتری حل کند، ثروتمندتر می‌شود.

پس، درحالی‌که فردی با درآمد متوسط با این باور اشتباه عمل می‌کند که پول محدود و کسب آن دشوار است، ثروتمند باور دارد که پول درآوردن به‌سادگیِ حل یک مشکل از طریق تفکر خلاق و مداوم است.


«افرادی که به شما می‌گویند پول کثیف است، زنگ خطر را برای‌تان به صدا درآورده‌اند؛ برای نجات زندگی‌تان از آنها دوری کنید.»

– آین رند

 

جملاتی درباره پول پرستی

 

ذهن فرد متوسط شست‌وشو داده شده است تا باور کند که افراد ثروتمند، خوش‌شانس یا متقلب هستند.

اکثر افراد درنتیجه‌ی نادانی و برنامه ریزی ضعیف، بر کمبود و محدودیت پول تمرکز می‌کنند و نمی‌دانند ثروتمند بودن چه معنایی دارد. تصمیم بگیرید که نسبت به جاه‌طلبی خود مغرور باشید و افرادی را که به شما می‌گویند تمایل به ثروتمند شدن اشتباه است، نادیده بگیرید.


«می‌خواهم نتیجه بگیرم که ثروت یک حالت ذهنی است و هرکسی می‌تواند با تفکرات ثروتمندانه، یک حالت ذهنی ثروتمند به‌دست بیاورد.»
– اندرو یانگ

 

باورهای ثروتمندان

 

وقتی تفکرات، باورها و فلسفه‌های پیرامون پول را بین ثروتمندی خودساخته و افراد دیگر مقایسه می‌کنید، می‌بینید که تفاوت‌ها بی‌نهایت و بی‌شمار هستند.

تفکر ثروتمندانه یعنی از پول نترسید و آن را به‌عنوان آزادی و فرصت نگاه کنید. از این باور دست بکشید که تنها راه پول درآوردن، بیشتر کار کردن است. این باور را کنار بگذارید که شما برای ثروتمند شدن، به‌اندازه‌ی کافی خوب یا باهوش نیستید. بدانید هر آنچه را که برای ثروتمند شدن لازم دارید، در درون خود دارید.


«یک فرد فقط از دو راه می‌آموزد: مطالعه کردن و معاشرت با افراد باهوش‌تر.»
– ویل راجرز

ما شبیه افرادی می‌شویم که با آنها معاشرت داریم. میلیونرها مانند طبقه‌ی متوسط درمورد پول فکر نمی‌کنند. با قرار گرفتن در کنار ثروتمندان چیزهای زیادی به‌دست خواهید آورد. افراد موفق عموما توافق دارند که هشیاری مُسری است و همنشینی با افرادی که موفق‌تر هستند، تفکر شما را گسترش و درآمدتان را افزایش می‌دهد. با افراد ثروتمند معاشرت کنید و ببینید که دیدگاه‌تان نسبت به پول، چطور تغییر می‌کند.


«ثروت و عشق، همراهان شخص جسور هستند.»

– اووید

از دوران کودکی، به افرادی که درآمد متوسطی دارند گفته شده است که ساکت بمانند، از دردسر دور باشند و آشوب به پا نکنند.

به ما آموخته‌اند که انتظارات «واقع‌گرایانه»ای برای زندگی‌مان داشته باشیم. جهانی‌بینیِ اکثر افراد، این است که زندگی ترسناک و خطرناک است و برای نجات یافتن با حداقل درد و رنج، بهترین راه، ایمن رفتار کردن و اجتناب از ریسک کردن است.

این توصیه را فراموش کنید. اگر می‌خواهید ثروتمند شوید، باید یاد بگیرید که در جست‌وجوی ثروت، جسور، مهاجم و بی‌باک باشید. از اشتباه کردن نترسید. هیچ‌گاه به درآمد متوسط قانع نشوید. برای ثروتمند شدن جسارت داشته باشید.


«سالخوردگان همیشه به جوانان نصیحت می‌کنند که پس انداز کنند. این نصیحت بدی است. همه‌ی پول‌هایتان را پس‌انداز نکنید، بر روی خودتان سرمایه‌گذاری کنید.»

– هنری فورد

 

عادات روزانه افراد ثروتمند

 

به‌جای تمرکز بر هزینه و پس‌انداز، بر این تمرکز کنید که چطور می‌توانید بیشتر پول دربیاورید. بهترین راه این است که بر روی خودتان سرمایه‌گذاری کنید. قهرمانان همیشه به‌دنبال بهبود مهارت‌هایشان هستند. آنها هر آنچه را که لازم باشد، انجام می‌دهند تا نسبت به رقبایشان مهارت‌های بیشتری داشته باشند.


چند راه برای بهتر شدن:

مطالعه؛
پیدا کردن یک مربی؛
گوش دادن به برنامه‌های صوتی رشد فردی یا شرکت در سمینارها.
برای افراد برجسته، آموختن و یادگیری هیچ‌‌گاه به پایان نمی‌رسد.


«انسان زاده شده است تا ثروتمند شود؛ یا به‌ناچار یا با استفاده از توانایی‌هایش.»

– رالف والدو امرسون

 

سبک زندگی ثروتمندان

 

یک باور رایج در بین مردم وجود دارد که به آنها می‌گوید حق ندارند و به‌اندازه‌ی کافی خوب نیستند که فراتر از نیازهای اساسی‌شان، به‌دنبال موفقیت باشند، به آن امید داشته باشند یا برایش دعا کنند. آنها از خودشان می‌پرسند: «من چه کسی هستم که بخواهم یک میلیونر بشوم؟» اما میلیونرهای خودساخته می‌پرسند: «چرا من نه؟» من به‌اندازه‌ی بقیه خوب هستم و لیاقت دارم که ثروتمند باشم.

اگر می‌توانید انتخاب کنید که ثروتمند باشید، چرا به درآمد متوسط قانع شوید؟ البته، به همین سادگی هم نیست، اما تصمیم برای ثروتمند شدن، آغاز راه است.

 

منبع : https://keramatzade.com/The-8th-richest-view-of-the-world-that-changes-your-vision-for-money

 


امتياز : نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0


برچسب : ,
تعداد بازديد : 0

تاريخ : چهارشنبه 21 آذر 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

https://keramatzade.com/These-are-the-richest-and-richest-countries-in-the-world

برخی حتی تریلیون‌ ها دلار درآمد سالانه دارند و طبعا از رونق و رفاه چشمگیر برخوردارند

اینها غنی ترین و ثروتمندترین کشورهای جهان هستند


درمیان بیش از 200 کشوری که در کره‌ی زمین قرار دارند، برخی کشورها میلیاردها و برخی حتی تریلیون‌ها دلار درآمد سالانه دارند و طبعا از رونق و رفاه چشمگیر برخوردارند. اما آیا می‌دانید کدام‌یک از کشورهای جهان، در ردیف ثروتمندترین‌ها قرار دارند؟ در این مقاله ثروتمندترین کشورهای جهان را بنابر گزارش صندوق بین المللی پول، معرفی خواهیم کرد.


گران ترین و ثروتمندترین کشورهای جهان برای زندگی


صندوق بین المللی پول برای پاسخ به این پرسش معمولا کشورها را براساس پایه سرانه تولید ناخالص داخلی آنها دربرابر قدرت خرید رتبه‌بندی می‌کند. این ارزیابی، ارزِ رایج‌ کشورها را به‌نسبتِ هزینه‌ی کالاها مقایسه می‌کند و برای سنجش اقتصاد کشورها نسبت به یکدیگر به‌کار می‌برد.


15. ایسلند (52150 دلار)

 

ثروتمندترین کشور دنیا

حتما بخوانید: اصل ثروتمند بودن چیست؟ثروتمند چه کسی است؟


بنابر گزارش صندوق بین‌المللی پول، صنعت گردشگری، صادرات و سرمایه گذاری، رشد تولید ناخالص داخلی ایسلند را افزایش داده است. همچنین این صندوق پیش‌بینی می‌کند که صنعت گردشگری این کشور به رشد خود ادامه دهد.


14. هلند (53580 دلار)

 

ثروتمندترین کشورهای جهان در سال

حتما بخوانید: اصول کسب ثروت را دراین مقاله بیاموزید


بنابر گزارش صندوق بین المللی پول در سال 2016، علی‌رغم تأثیر منفی خروج بریتانیا از اتحادیه‌ی اروپا بر اقتصاد هلند، این کشور درمسیر بهبود اقتصادی قرار دارد. پادشاهی هلند که دربرگیرنده‌ی هلند، آروبا، کوراسائو و سنت‌مارتین است، بیش از 17 میلیون نفر جمعیت دارد که تقریبا همگی آنها در خود هلند زندگی می‌کنند.


13. عربستان سعودی (55260 دلار)


نفت بزرگ‌ترین منبع تولید ناخالص داخلی عربستان سعودی است؛ بااین‌حال، بنابر گزارش صندوق بین المللی پول، اقتصاد غیرنفتی این کشور نیز رشدی چشمگیر را نشان می‌دهد. هم‌اکنون این کشورِ 32‌میلیون نفری درحال اجرای برنامه‌ی اقتصادی اصلاحات «چشم‌انداز 2030» است تا از این‌ راه، اقتصاد این کشور را در آینده از وابستگی به نفت رهایی بخشد.


12. ایالات متحده آمریکا (59500 دلار)

 

ثروتمندترین کشورهای جهان 2018

حتما بخوانید: غول هتل سازی ایران و ثروتمندترین مرد ایران را بشناسید


بنابر گزارش صندوق بین المللی پول، ایالات متحده‌ی آمریکا که سکونت‌گاهِ بیش از 325میلیون نفر است، از سال 1850 تاکنون از بیشترین رشد اقتصادی برخوردار بوده است. همچنین بنابر این گزارش، نرخ بیکاری در ایالات متحده‌ی آمریکا بسیار پایین بوده و رشد اقتصادی آن مرهون تأمین منابع و سرمایه گذاری است.


11. سان‌مارینو (60360 دلار)


این کشور فقط با 9میلیون نفر جمعیت درمسیر رشد و بهبود زندگی قرار دارد. بنابر گزارش صندوق بین‌المللی پول، افزایش شمار استخدام و تقاضاهای داخلی و خارجی به رشد تولید ناخالص داخلی سان مارینو کمک بسیاری کرده است.


10. هنگ‌کنگ (61020 دلار)

 

ثروتمندترین کشورهای جهان از نظر منابع طبیعی


به‌گزارش صندوق بین‌المللی پول، باوجودِ کاهش نرخ رشد اقتصادی هنگ‌کنگ در سال 2016، این کشور همچنان یکی از ثروتمندترین کشورهای جهاناست. کاهش رونق تجارت جهانی و صنعت گردشگری در سرزمین اصلی چین، از مهم‌ترین عوامل این کاهشِ رشد در سال 2016 عنوان شده است. بنابر نظر صندوق بین المللی پول، انتظار می‌رود با تأمین منابع مالی، رشد اقتصادی این کشور در آینده شاهد افزایشی چشمگیر باشد. این کشور هم‌اکنون بیش از 7میلیون نفر جمعیت دارد.


9. سوئیس (61360 دلار)

 

ثروتمندترین کشور دنیا کدام است

حتما بخوانید: ثروتمند ترین افراد جهان در سال2017


اوضاع اقتصادی این کشورِ 8میلیون نفری، پس از آنکه بانک مرکزی آن توانست 52میلیارد دلارِ ازدست‌رفته‌ی خود را در سال 2015 بازگرداند، رو به بهبود گذاشته است. بنابر گزارش صندوق بین المللی پول، رشد اقتصادی سوئیس در سال 2016 به 11/2 درصد رسید. همچنین رهبران سوئیس تدابیری اندیشیده‌اند تا این کشور را درمسیر پویایی اقتصادی بیشتری قرار دهند.


8. امارات متحده‌ عربی (68250 دلار)


بنابر گزارش صندوق بین المللی پول، اقتصاد امارات متحده که مبتنی بر بازار نفت است، این کشور را به یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان تبدیل کرده است؛ اما کاهش قیمت نفت و درنتیجه کاهش بازده مالی، موجب شد این کشور در سال 2016 رشد اقتصادی نداشته باشد. اما انتظار می‌رود اقتصاد غیرنفتی این کشور، که اندکی بیش از 10 میلیون نفر جمعیت دارد، رشد کند.


7. کویت (69670 دلار)


کویت یکی دیگر از ثروتمندترین کشورهای جهان است. این کشور، با جمعیتی بیش از 4 میلیون نفر، نسبت به دیگر کشورهایی که اقتصاد آنها مبتنی بر نفت است، در رتبه‌ی اقتصادی پایین‌تری قرار دارد. بنابر گزارش صندوق بین المللی پول، کاهش قیمت نفت و البته تولید آن که عمدتا به‌دلیل رشد تولیدات غیرنفتی کویت است، این کشور را در سال 2016، با رشدی آهسته‌تر روبه‌رو کرد. اما انتظار می‌رود رشد اقتصاد غیرنفتی کویت به رشد اقتصادی کلی این کشور کمک کند و آن را همچنان در زمره‌ی ثروتمندترین‌ها نگه‌ دارد.


6. نروژ (70590 دلار)


این کشور اسکاندیناویایی با جمعیتی بیش از 5 میلیون نفر، با 5 کشور ثروتمند جهان تنها یک رتبه فاصله دارد. بنا به گفته‌ی صندوق بین المللی پول، کاهش قیمت نفت درطول چند سال گذشته، بر این کشور تأثیر منفی گذاشته بود؛ از سوی دیگر، نروژ به‌دلیل رکود اقتصادی در سال‌های 2008 و 2009، شاهد پایین‌ترین میزان رشد اقتصادی خود بود. اما این کشور سرانجام توانست از نرخ بیکاری خود که در تابستان گذشته در اوج بود، به‌ میزان زیادی بکاهد و به جایگاه اقتصادی کنونی دست یابد.


5. ایرلند (72630 دلار)

 

ثروتمندترین کشور کدام است

حتما بخوانید: چگونه میلیاردر شویم


درمیان کشورهای اروپایی، ایرلند از جمله کشورهایی است که بیشترین نرخ رشد را شاهد بوده است و هم‌اکنون در ردیف پنجمین کشور ثروتمند جهان قرار گرفته است. بنابر گزارش صندوق بین المللی پول، تأمین منابع مالی، سرمایه گذاری و ساخت‌وساز، از مهم‌ترین عوامل رشد تولید ناخالص داخلی ایرلند در سال 2016 بوده است.


4. برونئی (76740 دلار)


برونئی یکی دیگر از ثروتمندترین کشورهای جهان است. بنابر گزارش صندوق بین المللی پول، اقتصاد برونئی باوجودِ کاهش رشد تولید ناخالص داخلی در سال 2016، بیش از آنچه انتظار می‌رفت بهبود یافته است. این کشور ثروتمند که تنها اندکی بیش از 400هزار نفر جمعیت دارد، علی‌رغم رکود بازار نفت که عمده‌ترین بخش صادرات آن را تشکیل می‌دهد، توانست با شرایط موجود سازگار شود. بنابر آخرین ارقامِ ارائه‌شده ازسوی صندوق بین المللی پول، تقریبا 90درصد درآمد برونئی در سال 2014، از فروش نفت و گاز تأمین شده است.


3. سنگاپور (90530 دلار)

 

ثروتمندترین کشور پیشرفته


سنگاپور مدت‌هاست که در جمع ثروتمندترین کشورهای جهان قرار گرفته است و بنابر گزارش صندوق بین المللی پول، رشد تولید ناخالص داخلی واقعی آن سال‌به‌سال افزایش می‌یابد. این شاخص تنها در سه ماهه‌ی نخست سال 2017، 7/2 درصد رشد نشان داده است. این دولت‌شهر از سال گذشته که تجارت الکترونیک در جهان شاهد رشدی جهشی بوده است، پیوسته درحال شکوفایی است. بنابر نظر صندوق بین المللی پول، رشد اقتصادی سنگاپور، عمدتا به محصولات صادراتی آن وابسته است.


2. لوکزامبورگ (109190 دلار)

 

ثروتمندترین کشور در اسیا

حتما بخوانید: 6 داستان از موفق ترین افراد که با شکست جنگیدند


لوکزامبورگ با جمعیتی نزدیک به 600هزار نفر، عنوان دومین کشور ثروتمند جهان را به خود اختصاص داده است. این کشور از نیروی کار نیرومندی بهره‌مند است و رشد آن در سال 2016، بیش از رشد کلی اتحادیه‌ی اروپا بوده است؛ اما بنابر نظر صندوق بین المللی پول، خروج بریتانیا از اتحادیه‌ی اروپا و تغییر سیاست‌های آمریکا ممکن است بازار این کشور را دستخوش بی‌ثباتی کند.


1. قطر (124930 دلار)


این کشور کوچکِ خ
امتياز : نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0


برچسب : ,
تعداد بازديد : 0


تاريخ : چهارشنبه 21 آذر 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

https://keramatzade.com/Successful-Millionaires-What-are-the-Habits-to-Earn-Wealth-

ابتدا و همواره به‌ دنبال ایجاد ارزش باشید

میلیونرهای موفق چه عادت هایی برای کسب ثروت دارند؟

 

اگر به‌ دنبال کسب ثروت و سرمایه‌ای هستید که زندگیتان را برای همیشه تغییر دهد، بهتر است این 12 عادت میلیونرها را با دقت دنبال کنید. این قدم‌ها شما را با اطمینان بیشتری در مسیر صحیح قرار می‌دهند. شما نیز می‌توانید از طریق تمرکز ذهنی و رسیدن به حالت ذهنی و فیزیکی فوق‌العاده مثبت به فرصت‌های مالی و کسب ثروت مناسبی که همواره منتظرشان بوده‌اید دست پیدا کنید، دقیقا همانطور که دیگر مدیران و کارآفرینان موفق شدند.


1.برای کسب ثروت ارزش ایجاد کنید

 

راههای کسب ثروت در ایران

حتما بخوانید: ثروت

ارزش دلیل جریان داشتن زندگی و حیات در دنیا است. همه می‌خواهند از خرید یک محصول یا خدمات به‌سود برسند اما موفق‌ترین کارآفرینان دنیا می‌دانند که اگر به‌ دنبال کسب ثروت هستید باید ابتدا و همواره به‌ دنبال ایجاد ارزش باشید. سعی کنید همیشه به‌دنبال ایجاد ارزش در محصولات، اطلاعات یا خدماتی که به مشتریان ارائه می‌دهید باشید.


2. برای کسب ثروت سحر خیز باشید

اوایل صبح پر از حس آرامش و فضا برای خلوت کردن است. اوایل صبح به‌راحتی می‌توانید افکار مرتبط با آن روز را دسته‌بندی کرده و قبل از شروع حواس‌پرتی‌های روزمره، برنامه‌ها و اهدافتان را برای آن روز پیاده سازی کنید. اگر در طول روز با وقفه‌های متعدد مواجه می‌شوید بهتر است صبح زود از خواب بیدار شوید و برنامه معینی برای مواجهه با موانعی که در طول روز باعث حواس ‌پرتی و به‌هم خوردن تمرکزتان می شوند تعیین کنید.


3. ورزش کنید تا کسب ثروت کنید

 

کسب ثروت از اینترنت

حتما بخوانید: اصول کسب ثروت را دراین مقاله بیاموزید

پول درآوردن و ثروتمند شدن تنها به معنی داشتن عادات خوب تجاری و مدیریتی نیست. برای استفاده از تمام توان در کسب و کار، لازم است از لحاظ فیزیکی و ذهنی در وضعیت کاملا ایده‌آل باشید. پس تمرینات بدنی مختصر اوایل صبح را هیچوقت فراموش نکنید. تمرین کردن موجب پمپاژ بهتر خون و اکسیژن به سلول‌ها شده و باعث می‌شود با وضوح و دقت بسیار بالایی بر روی افکارتان تمرکز کنید. تمرینات بدنی روزانه توسط بسیاری از کارآفرینان موفق دنیا توصیه شده است.


4. اهداف روزانه در جهت کسب ثروت تعیین کنید
اهداف بلند مدت جایگاه خود را دارند اما اگر به‌ دنبال کسب درآمد زیاد هستید، لازم است که برای هر روزتان نیز برنامه مشخص و متفاوتی داشته باشید. این اهداف روزانه در اصل نقاط عطف شما در مسیر رسیدن به هدف اصلی یعنی کسب سرمایه و ثروت هنگفت هستند. بنابراین هر روز صبح زود که از خواب بیدار می‌شوید، قبل از هر چیز بهتر است که اهداف روزانه‌تان را بررسی و تعیین کنید تا از طریق در طول روز از روی برنامه حرکت کنید و در آینده به‌اهداف بلند مدت مورد نظرتان برسید. فردا صبح که از خواب بیدار شدید به این فکر کنید که چه کاری امروز می‌تواند شما را به هدف اصلیتان در پایان روز نزدیک‌تر کنند، سپس سر کار بروید و همان کار را انجام دهید.

5. مدیریت زمان برای کسب ثروت

 

کسب ثروت از بورس

دوره علم و کسب ثروت(کارشناسی ارشد پول)

همه‌ی افراد دنیا در طول روز به‌یک اندازه زمان دارند. 24 ساعت زمان به‌طور کاملا یکسان در طول روز بین تمامی افراد دنیا تقسیم شده است. مهم نیست چه‌کاری انجام می‌دهیم، اهل کجای دنیا هستیم و یا چه‌مقدار ‌پول داریم، همگی به یک اندازه در روز فرصت داریم.

مدیریت زمان به‌شکل موثر برای افرادی که به‌دنبال پیشرفت هستند یک لازمه محسوب می‌شود. هدف شما چه کسب ثروث هنگفت چه جذب مقدار معینی پول باشد، در هر صورت مدیریت کامل و موثر زمان راه حل شما برای رسیدن به هدف مورد نظرتان خواهد بود.


6. توسعه روابط برای کسب ثروت

 

کسب ثروت آسان

حتما بخوانید: پول و ثروت

ایجاد روابط گسترده یکی از مهم‌ترین عادت‌هایی است که افراد موفق باید در زندگیشان به آن توجه کنند. یک ضرب‌المثل در اینباره می‌گوید که "روابط شما همان درآمد شما هستند". پس با دیگران ارتباط بگیرید و ببینید چه کاری می‌توانید برایشان انجام دهید تا از این طریق به زندگیشان ارزش بیشتری اضافه شود. ضمنا در ازای انجام این کارهاعلی‌الخصوص همان لحظه، چیزی را از آنها طلب نکنید. کافی است وارد دنیای ارتباطات شوید، خواهید دید که فرصت‌ها چگونه به‌سمت شما سرازیر می‌شوند.


7. ورزش ذهنی برای کسب ثروت انجام دهید

 

کسب ثروت میلیاردی

حتما بخوانید:علم ثروت

"جان اساراف" که کسب و کار میلیارد دلاری و گسترده‌ای در ایالات متحده دارد و همچنین در مستند "راز" هم شرکت کرده است، درباره اهمیت ورزش ذهنی در سیستم فکری انسان صحبت می کند. ورزش ذهنی نوعی تمرین مغزی است که در آن افکار اساسی افراد در ضمیر ناخودآگاه او از اول برنامه ریزی می‌شوند. هدف از انجام ورزش ذهنی تعویض افکار قدیمی و نامناسب انسان با افکار مالی مثبت و کاملا جدید است که باعث جذب هرچه بیشتر پول و موقعیت به زندگی فرد می شود و از دور کردن این فرصت‌ها از زندگی فرد جلوگیری می‌کند.


8.برنامه غذایی سالم برای کسب ثروت

 

کسب ثروت در اسلام

حتما بخوانید: ثروتمند شدن از دیدگاه قرآن

آیا برنامه غذایی سالم هم می‌تواند موجب کسب درآمد و ثروت به زندگی افراد شود؟ مطمئنا همینطور خواهد بود. سلامت جسم موجب سلامتی ذهن می‌شود. برای داشتن دقت و تمرکز یک ورزشکار فوق حرفه‌ای، خوردن غذاهای سالم اهمیت زیادی دارد. بدن انسان انرژی خود را از طریق پردازش غذا به‌دست می‌آورد. غذاهای ناسالم انرژی کمتری برای رسیدن به اهداف در اختیارتان قرار می‌دهند و فرقی نمی‌کند این اهداف چه باشند.


9. صرفه‌جویی و سرمایه‌گذاری برای کسب ثروت کنید

 

کسب ثروت در ایران

حتما بخوانید: 6 راه برای ثروتمند شدن

شکی نیست که صرفه‌جویی و سرمایه‌گذاری از ارکان اصلی در کسب ثروت و سرمایه هستند. شاید این کار با سرعت مورد نظر شما پیش نرود اما لازم است بدانید که برای موفقیت و استفاده از فرصت‌های لحظه‌ای، داشتن مقداری سرمایه که از راه صرفه‌جویی به‌دست آمده بسیار ضروری است. زمانی که از طریق صرفه‌جویی در هزینه‌ها بتوانید یک پشتوانه مالی به‌دست بیاورید و بدهی خاصی نداشته باشید، می‌توان گفت که آمادگی لازم جهت استفاده از فرصت‌ها و کسب ثروت را دارید.


امتياز : نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0

برچسب : ,
تعداد بازديد : 0

تاريخ : چهارشنبه 21 آذر 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

https://keramatzade.com/Business-startup-laws-that-the-entrepreneur-will-succeed

پیدا می‌کند

قانون های راه اندازی  کسب و کار که کارآفرین موفق خواهد شد

 

راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام

حتما بخوانید: کارآفرین


چه چیزی باعث موفقیت کارآفرین‌ می‌شود؟ مطمئنا داشتن مهارت‌های عالی در فناوری یا تخصص در حوزه‌های مهم در این موفقیت نقش دارد، اما اینها ویژگی‌های کارآفرین موفق نیستند.

 

ویژگی‌های اصلی کارآفرین‌ موفق ، صفاتی مانند خلاقیت، توانایی پیش‌ِرو در مواجهه با مشکلات و مهارت‌های اجتماعی مورد نیاز برای ایجاد گروه‌های فوق‌العاده هستند.

اگر می‌خواهید کسب‌وکاری را شروع کنید، باید مهارت‌های خاصی را که زیربنای این ویژگی‌ها هستند، بیاموزید. اگر عهده‌دار سِمتی هستید که در آن مسئول توسعه‌ کسب‌ و کار هستید یا از شما انتظار می‌رود که در کل «کارها را پیش ببرید»، توسعه مهارت های کارآفرینی اهمیت پیدا می‌کند.

در این مقاله نگاهی به مهارت‌های مورد نیازِ کارآفرین موفق می‌اندازیم و منابع لازم برای توسعه‌ی ویژگی‌های مورد نیاز را برای رسیدن به موفقیت، بررسی می‌کنیم.


تعریف کارآفرین موفق

 

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

حتما بخوانید: کارآفرینی چیست؟و کارآفرین کیست؟

برخی کارشناسان، کارآفرینان را افرادی می‌دانند که حاضر به پذیرش خطراتی هستند که سایر افراد از آن دوری می‌کنند. سایرین آنها را افرادی می‌دانند کهکسب‌ و کارهای موفق را راه‌اندازی می‌کنند.

با توجه به تعریف اول، کارآفرینی لزوما به معنای شروع کسب‌ و کاری شخصی نیست. بیشتر افرادی که برای خودشان کار نمی‌کنند هم در سازمان‌شان به عنوان کارآفرین شناخته می‌شوند.

صرف نظر از تعریفی که از «کارآفرین» دارید، یک موضوع قطعی وجود دارد و آن هم اینکه تبدیل شدن به کارآفرین موفق، آسان نیست.

پس چگونه شخصی از فرصتی بهره‌برداری موفقیت‌آمیز می‌کند، در حالی که شخص دیگری، به همان اندازه آگاه، قادر به انجام آن نیست؟ آیا کارآفرینان از ساختار ژنتیکی متفاوتی برخوردار هستند؟ یا با دیدگاه متفاوتی فعالیت می‌کنند که به نحوی تصمیم‌گیری‌هایشان را جهت می‌بخشد؟

اگر چه بسیاری از محققان این موضوع را مورد مطالعه قرار داده‌اند، اما هیچ پاسخ قطعی‌ای وجود ندارد. چیزی که می‌دانیم، این است که به نظر می‌رسد کارآفرینان موفق دارای صفات مشترکی هستند.

این صفات را به چهار دسته طبقه‌بندی کرده‌ایم:

ویژگی‌های شخصی
مهارت‌های بین فردی
مهارت‌های تفکر انتقادی و خلاقانه
مهارت‌های عملی
حال هر دسته را با جزئیات بیشتر مورد بررسی قرار می‌دهیم و برخی از پرسش‌های ضروری در مسیر تبدیل شدن به کارآفرین موفق را مطرح می‌کنیم.


ویژگی‌های شخصی کارآفرین موفق

 

راه-اندازی-کسب-و-کار-خانگی

حتما بخوانید: انواع کارآفرینی


ابتدا ویژگی‌ها، ارزش‌ها و باورهای شخصی‌تان را بررسی کنید. آیا از طرز فکر کارآفرین موفق برخوردار هستید؟

خوش‌بینی: آیا متفکر خوش‌بینی هستید؟ خوش‌بینی واقعا یک دارایی است و در مراحل دشواری که بسیاری از کارآفرین‌ها در مسیر یافتن مدل کسب‌ و کار مناسب خود با آنها مواجه می‌شوند، کمک‌تان می‌کند.
چشم‌انداز: آیا می‌توانید جاهایی را که نیاز به بهبود دارند، تشخیص دهید؟ آیا می‌توانید آن «تصویر بزرگ» را سریعا درک کنید و به دیگران هم توضیح دهید؟ آیا می‌توانید چشم‌انداز قانع‌کننده‌ای از آینده ایجاد کنید و بعد هم الهام‌بخش دیگران باشید تا با این چشم‌انداز مشارکت کنند؟
ابتکار عمل: آیا ابتکار عمل دارید و می‌توانید به طور غریزی شروع به حل مسئله یا اجرای پروژه‌های پیشرفت کسب‌وکار کنید؟
تمایل به کنترل: آیا از مسئول بودن و تصمیم‌گیری لذت می‌برید؟ آیا انگیزه‌ی مدیریت دیگران را دارید؟
انگیزه و پشتکار: آیا دارای خودانگیزش و انرژی بسیار هستید؟ و آیا آماده هستید که برای مدتی بسیار طولانی کار کنید تا به اهداف خود جامه‌ی عمل بپوشانید؟
تحمل ریسک: آیا وقتی حقایق غیرقطعی هستند، می‌توانید ریسک‌ها را بپذیرید و تصمیم بگیرید؟
انعطاف‌پذیری: آیا طوری انعطاف‌پذیر هستید که وقتی همه چیز طبق برنامه پیش نمی‌رود، بتوانید تصمیم بگیرید؟ و آیا از اشتباهات و شکست‌هایتان کسب تجربه و رشد می‌کنید؟


مهارت‌های بین فردی

 

راه اندازی کسب و کار در ترکیه

حتما بخوانید: ویژگی های کارآفرینان زن موفق چیست؟


شما به عنوان کارآفرین موفق، باید همکاری نزدیکی با دیگران داشته باشید. این امر بسیار مهم است زیرا باید قادر به ایجاد روابط عالی با گروه، مشتریان، تأمین‌کنندگان، سهام‌داران، سرمایه‌گذاران و دیگر افراد باشید.

برخی افراد در این زمینه از دیگران بااستعدادتر هستند، اما خوشبختانه شما هم می‌توانید این مهارت‌ها را بیاموزید و تقویت‌شان کنید. انواع مهارت‌های بین فردی مورد نیاز شما عبارتند از:

مدیریت و انگیزه: آیا می‌توانید دیگران را هدایت کنید و به آنها انگیزه بدهید تا از شما پیروی و چشم‌اندازتان را دنبال کنند؟ آیا قادر به تفویض اختیار به سایرین هستید؟ شما به عنوان کارآفرین موفق باید به دیگران متکی باشید تا به موقعیتی فراتر از مراحل اولیه در کسب‌وکارتان دست یابید؛ هر چه باشد، کارهای بسیار زیادی بر عهده‌ی شماست!
مهارت‌های ارتباطی: آیا با همه‌ی انواع ارتباطات سازگار هستید؟ برای عرضه‌ی چشم‌انداز آینده‌تان به سرمایه‌گذاران، مشتریان بالقوه و اعضای گروه، باید بتوانید به خوبی ارتباط برقرار کنید.
گوش دادن: آیا به آنچه دیگران به شما می‌گویند گوش می‌دهید؟ توانایی شما در گوش دادن می‌تواند باعث تبدیل شدن یا نشدن‌تان به کارآفرین شود. اطمینان حاصل کنید که در گوش دادن فعالانه و گوش دادن هم‌دلانه مهارت دارید.
روابط شخصی: آیا شما دارای هوش هیجانی هستید؟ هر چقدر هوش هیجانی‌تان بالاتر باشد، کار با دیگران برای‌تان آسان‌تر خواهد بود. خبر خوب این است که می‌توانید هوش هیجانی‌تان را تقویت کنید!
مذاکره: آیا مذاکره‌کننده‌ی خوبی هستید؟ نه تنها باید در مورد قیمت‌های رقابتی مذاکره کنید، بلکه باید بتوانید اختلافات بین افراد را به شیوه‌ی مثبتی که برای هر دو طرف سودمند باشد، حل و فصل کنید.
اخلاق: آیا با افراد بر اساس احترام، اخلاق‌مداری، انصاف و صداقت برخورد می‌کنید؟ آیا می‌توانید به روش رهبری اخلاقی عمل کنید؟ در صورتی که با افراد، کارکنان، مشتریان و یا تامین‌کنندگان به صورت ناشایستی برخورد داشته باشید، ایجاد گروه خوشحال و متعهد دشوار خواهد شد.


مهارت‌های تفکر انتقادی و خلاقانه کارآفرین موفق

 

راه اندازی کسب و کار کوچک

حتما بخوانید: رازهای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق


شما به عنوان کارآفرین موفق نیازمند مطرح ساختن ایده‌های جدید و ارائه‌ی تصمیمات خوب در مورد فرصت‌ها و پروژه‌های بالقوه هستید.

بسیاری از مردم تصور می‌کنند آدم یا خلاق به دنیا می‌آید، یا اینکه خلاقیت ندارد. اما خلاقیت مهارتی است که می‌توانید با صرف زمان و تلاش، آن را تقویت کنید.

تفکر خلاق: آیا می‌توانید وضعیت را از چشم‌اندازهای مختلف ببینید و ایده‌های درجه یکی مطرح کنید؟ (ابزارهای خلاقیت بسیاری وجود دارند که در تحقق این امر کمک‌تان خواهند کرد.)
حل مسئله: تا چه حد در ارائه‌ی راه‌حل‌های مناسب برای مسائلی که با آنها مواجه می‌شوید مهارت دارید؟ ابزارهایی مانند تجزیه و تحلیل علت و معلول، تکنیک 5 چرا و CATWOE تنها برخی از ابزارهای حل مسئله هستند که باید با آنها آشنا باشید.
تشخیص فرصت‌ها: آیا می‌توانید در موقعیت‌های گوناگون، فرصت‌ها را تشخیص دهید؟ آیا می‌توانید وجود یک روند را تشخیص دهید؟ آیا می‌توانید طرحی ایجاد کنید تا از فرصت‌هایی که شناسایی کردید بهره ببرید؟


مهارت‌های عملی کارآفرین موفق

 

راه اندازی کسب و کار جدید

حتما بخوانید: کسب و کار


به مهارت‌های عملی و دانش مورد نیاز برای تولید مؤثر کالا یا خدمات و مدیریت شرکت نیاز دارید.

تعیین هدف: آیا به طور منظم هدف تعیین می‌کنید، طرحی برای دستیابی به آنها تنظیم می‌کنید و سپس آن طرح را اجرا می‌
امتياز : نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0


برچسب : ,
تعداد بازديد : 0


تاريخ : چهارشنبه 21 آذر 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

https://keramatzade.com/5-Steps-To-Build-Your-Own-Brand-From-The-Beginning

منطقی باشد اما چطور دیگران را قانع خواهید کرد که باور و برند دلخواه‌تان را بپذیرند؟

5 قدم برای ساخت نام تجاری شخصی شما از ابتدا​
 

برند شخصی در ورزش

حتما بخوانید: برندسازی چیست؟


احتمالا شما برای دست‌یابی به اعتباری پایدار در حرفه‌‌ی خود سال‌ها تلاش کرده‌اید و از نظر دیگران درباره‌ی خودتان آگاهید: او یک بازاریاب خلاق است. بهترین وکیلی است که دیده‌ام. همه چیز را درباره‌ی بازار صادرات چین می‌داند و …


اما اگر بخواهید برند جدیدی برای خودتان بسازید، چه باید بکنید؟

 

برند شخصی چیست

حتما بخوانید: 20 فن برای برند سازی کسب و کار 

افراد پیوسته در حال بازتعریف خودشان هستد؛ خواه برای پذیرش چالش‌های تازه به منظور ورود به زمینه‌ی کاری معنادارتر یا اصلاح برداشت‌هایی که باعث درجا زدن آنها در مسیر حرفه‌ای‌شان شده است. گاهی نیاز به تغییرات اساسی (ورود یک مدیر مالی به حیطه‌ی خرده‌فروشی یا تغییر حرفه‌ی یک سرمایه‌گذار مخاطره‌پذیر به سخنران و مشاور دست‌یابی به موفقیت) است. گاهی هم تغییرات ناچیز هستند مانند هنگامی که یک مدیر اجرایی‌ می‌خواهد ارتقا بگیرد اما باید با این برداشت که در کار با اعداد و ارقام مشکل دارد، غلبه کند.

مدیریت برند شخصی می‌تواند به معنای پر کردن فاصله‌ی بین داشتن شغل ناخوشایند و طی یک مسیر شغلی حرفه‌ای و خوشایند باشد. شاید مسیری که طی می‌کنید به نظر خودتان منطقی باشد اما چطور دیگران را قانع خواهید کرد که باور و برند دلخواه‌تان را بپذیرند؟ به قول «لانگفلو» (Longfellow) «ما خود را با آنچه فکر می‌کنیم قادر به انجامش هستیم می‌سنجیم، در حالی‌ که دیگران ما را با آنچه تا کنون انجام داده‌ایم می‌سنجند.»

نمونه‌ی مدیران موفق که در طی مسیری حرفه‌ای، مفهوم برند شخصی‌شان را تغییر داده‌اند، کم نیست. فارغ از اینکه تغییر زمینه‌ی کاری بنیادی یا سطحی باشد، برای بازتعریف برند شخصی در بازار کار، باید 5 گام اساسی را طی کرد.


1. مقصد را مشخص کنید

 

تعریف برند شخصی

حتما بخوانید: 5 ترفند برای کسب موفقیت در تجارت آنلاین

تعریف دوباره‌ی برند کار ساده‌ای نیست. بنابراین بدون برنامه‌ریزی دقیق و فکر شده سردرگم خواهید شد. با تعیین نقطه‌ی حقیقی تمرکزِ انرژی‌تان شروع کنید. مجلات و نشریات صنعتی مربوطه را بررسی کنید، با دیگران مصاحبه کنید، حتی بهتر است کارآموزی در حرفه‌ی مورد نظر را تجربه کنید (این روزها کارآموزی تنها مخصوص دانشجوها و تازه‌کارها نیست). اگر هدف‌تان ارتقاء یا تغییر جایگاه در شرکت کنونی‌ است، بررسی کنید که آیا برنامه‌ی جایگزین یا جایگاهی موقتی در شرکت وجود دارد که بتواند شما را به کار بگیرد یا خیر، و سپس برای رسیدن به آن جایگاه یک راهنما پیدا کنید.

در مرحله‌ی بعد باید مهارت‌های لازم برای موفقیت در مسیر جدید را پرورش بدهید. یک برنامه‌نویس بازی‌های رایانه‌ای دانش چشمگیری درباره‌ی فناوری دارد اما برای ورود به حیطه‌ی بازاریابی بازی‌های رایانه‌ای، دانش فناوری به کارتان نمی‌آید. دانش و مهارت‌های لازم و روش یادگیری آنها را شناسایی کنید. مثلا برای نوید، مدیر یک بنگاه غیرانتفاعی که تصمیم به آغاز حرفه‌ای جدید در زمینه مهندسی حمل‌ونقل می‌گیرد، بازگشت به دانشگاه و تحصیل در رشته‌ی مربوطه ضروری است. آموزش و کسب مهارت‌های ضروری، اعتماد به نفس لازم را برای تبلیغ هویت جدیدتان و همچنین اعتبار لازم را برای این کار فراهم می‌کند.


2. از ویژگی‌های متمایز خود بهره بگیرید

 

برند سازی شخصی

حتما بخوانید: گام های موثر برای تبلیغات در کسب وکار خود


روی ویژگی‌های منحصربه‌فردتان تمرکز کنید. این ویژگی‌ها مواردی هستند که به یاد افراد می‌مانند و می‌توانید به نفع خودتان از آنها بهره بگیرید. تجربیات پیشین نقش مهمی در برجسته کردن برند جدیدتان دارند. نوید پس از تغییر مسیر حرفه‌ای تلاش کرد تا بر ارزش افزوده‌ی رویکرد متفاوتش تکیه کند. مثلا در رویارویی با همکار مهندسش می‌گوید: «تو خوب می‌دانی چطور جاده بسازی. اما من سال‌ها در میان مردمی که از این جاده‌ها استفاده می‌کنند کار کرده‌ام و از تأثیر راه‌ها بر آنها باخبرم.» نوید با تکیه بر این مزیت راهش را در دنیای جدید باز کرد.

از ویژگی‌های شخصیتی متمایزتان به نفع خودتان بهره بگیرید، حتی اگر چندان به زمینه‌ی کاری جدیدتان مربوط نباشند. رئیس سابق من آدم قدکوتاهی بود. او می‌دانست که در رویارویی با دیگران قد کوتاهش جلب توجه می‌کند. بنابراین همیشه ملاقات‌هایش را با یکی دو شوخی درباره‌ی قد و قامتش آغاز می‌کرد و در آخر به اینجا می‌رسید که «فلفل نبین چه ریزه!» فارغ از اینکه نظر دیگران چه باشد، «قد کوتاه» او بخشی از هویت برندش بود و او با زیرکی از آن بهره می‌گرفت.


3. داستان تغییر مسیرتان را تعریف کنید

 

برند شخصی چیست

حتما بخوانید: کسب و کار


در گذشته کسب‌وکارهای برتر را نقد می‌کردید، اما این روزها دوست دارید درباره‌ی رستوران‌ها بنویسید؟ داشتن علاقمندی‌های گوناگون، میل به تجربه‌ی کارهای نو و کسب مهارت‌های جدید، طبیعی است. اما متأسفانه برخی این را نشانه‌ی غیرحرفه‌ای بودن می‌دانند. شاید چندان منصفانه به نظر نرسد اما برای مجاب کردن دیگران به اینکه تجربیات گذشته‌تان به مسیری که اکنون در پیش گرفته‌اید کمک می‌کند، باید داستانی منسجم تعریف کنید. مثلا می‌توانید بگویید «من پیش از این درباره‌ی کسب‌وکارهای مختلف در صنایع گوناگون از جمله صنعت غذا و نوشیدنی می‌نوشتم. اکنون متوجه شدم که آگاهی جامع از روند مربوط به کشاورزی و امور مالی کسب‌وکارها مرا در موقعیت متمایزی برای ارزیابی رستوران‌ها، از نقطه نظری متفاوت قرار می‌دهد.» تقریبا مانند موفقیت در مصاحبه‌ی شغلی است؛ باید آنچه را ممکن است برای‌تان نقطه ضعف به شمار برود (او چیزی از غذا نمی‌داند چون 20 سال تمام درباره‌ی کسب‌وکارها گزارش‌ نوشته است.) به مزیتی جذاب و به‌ یاد ماندنی تبدیل کنید (او دید متفاوت و نویی به صنعت غذا و خوراکی دارد چون از دانشی برخوردار است که دیگران از آن بی‌بهره‌اند).

 

برند سازی شخصی چیست

 

حتما بخوانید: راههای کسب درآمد در خانه چیست؟

نکته‌ی کلیدی این است که داستان را بر پایه‌ی علاقمندی‌تان تعریف نکنید («از شغلم خسته شده بودم و تصمیم گرفتم کار دیگه‌ای رو امتحان کنم» یا « می‌خواهم خود حقیقی‌ام رو پیدا کنم») بلکه بر ارزشی که تجربیات پیشین‌تان به ارمغان می‌آورد تأکید کنید. این نکته به ویژه برای کسانی که به تازگی فارغ‌التحصیل‌ شده‌اند، سودمند است. شاید کار در یک رستوران فست‌فود به عنوان خدمتکار رزومه‌ی چشمگیری نباشد اما اگر داستان‌تان را به درستی تعریف و بر آموخته‌های ارزشمندی که مربوط به خدمات به مشتریان است تأکید کنید، می‌توانید اعتبار خوبی برای خودتان خلق کنید.

نکته‌ای که نباید از آن غافل شوید، همخوانی داستان با گذشته‌ و پایبندی به اصول و باورهایتان است. سیاست‌مداران زیادی به دلیل بی‌توجهی به این مسئله شکست خورده‌اند. اگر دیگران متوجه بشوند که از ریشه‌هایتان اجتناب می‌کنید، همه‌ی حقیقت را نمی‌گویید یا گذشته‌تان را تصدیق نمی‌کنید، به سرعت از شما می‌گذرند. بازتعریف موفقیت‌آمیز برند به معنای خلق یک شخصیت جدید نیست بلکه به معنی تغییر نقطه‌ی تمرکز به‌گونه‌ایست که دیگران بی‌درنگ با خود بگویند «می‌دانم که این‌کاره است!»


4. خودتان را دوباره خلق کنید

 

برندینگ شخصی

حتما بخوانید: آگاهی تجاری چه می باشد؟

پس از پذیرش برند جدیدتان، ایجاد ارتباطات تازه آسان است زیرا با توجه به ارزش‌هایی که ارائه می‌کنید از سوی دیگران به راحتی پذیرفته می‌شوید. قدم بعدی مدیریت شبکه‌ی ارتباطی کنونی‌تان است. ‌

باید بدانید که بیشتر مردم توجه چندانی به شما نمی‌کنند، بنابراین احتمالا برداشت آنها از شما به‌روز نیست. با وجود صدها (یا هزاران) دوست فیسبوکی و روابط مجازی سطحی، اینکه دیگران جزئیات زندگی‌مان را به خاطر بسپارند، انتظار بی‌جایی است. بنابراین باید باور دوستان و آشنایان را اصلاح کنید زیرا آنها مشتریان بالقوه‌ی شما خواهند بود، ممکن است شما را به دیگران توصیه کنند یا شغل جدیدی را برای‌تان فراهم کنند.

نخست از به‌روز بودن سابقه و مشخصات ارتباطات‌تان مطمئن بشوید. تلفنی یا با ایمیل با همه‌ی افراد موجود در فهرست تماس‌هایتان تماس بگیرید، آنها را از تغییر وضعیت‌تان باخبر کنید و به شکلی مناسب از آنها کمک بخواهید، راهنمایی بگیرید یا درخواست کار کنید. برخی اوقات برای بازخلق برندتان باید به برخی برداشت‌های منفی اشاره و بر رفع آنها و اشتیاق به جایگزینی روش‌های بهتر تأکید کنید.

همچنین از برند جدیدتان طی روندی استراتژیک پرده‌برداری کنید. در پروژه‌هایی که امکان به نمایش گذاشتن علاقه و قابلیت‌های جدیدتان را فراهم می‌کنند، درگیر شوید. فعالیت‌ داوطلبانه در کارهای نیکوکارانه یا کمپین‌های سیاسی روش قدرتمندی برای ایجاد ارتباطات و تقویت مهارت‌های جدید است. بهره‌گیری از فرصت‌های درون سازمانی هم روش سودمندی است. اگر سازمان، برنامه‌ای برای راه‌اندازی فرآیندی نو و مبتکرانه دارد، خود را در تیم اجرا جای بدهید. در فضایی با رقابت شدید به سراغ کارهایی بروید که دیگران تمایلی به پذیرش آنها ندارند، این کار به ملاقات اشخاص مهم و برقراری ارتباطات کلیدی کمک می‌کند.


5. ارزش‌تان را اثبات کنید

 

برندینگ شخصی چیست


معمولا دانشجویان رشته‌های هنری همیشه مجموعه‌ای آماده از آثارشان را برای ارائه به همراه دارند. در دنیای کسب‌ و کار هم باید چنین رویه‌ای در پیش گرفت. میان دانستن اینکه شما کسب‌وکار جدیدی راه انداخته‌اید و باور به باکیفیت بودن کارتان تفاوت بسیار است. شاید مورد علاقه‌ی خیلی‌ها باشید اما تا مهارت‌تان را به دیگران ثابت نکنید، کسی اعتبارش را برای توصیه‌ی شما به دیگران گرو نمی‌گذارد.

اینجا است که انواع رسانه‌های اجتماعی مانند وبلاگ، وبسایت و پادکست به کار می‌آیند. پس در گام نخست نام دامنه‌ی خود را ثبت کنید و به تولید محتوای سودمند و کاربردی اقدام نمایید. در گام حیاتی بعدی باید تضمین کنید که آنچه عرضه می‌نمایید ارزشمند است. اگر بتوانید به حل مشکلات دیگران یا انجام کارها به روشی بهتر کمک کنید به سادگی مهارت و تجربه‌تان را به نمایش گذاشته‌اید.

با در میان گذاشتن محصولات و دانسته‌هایتان با دیگران، امکان بررسی و آزمون را به مشتریان یا کارفرمایان بالقوه می‌دهید که این امر باعث می‌شود تا آنها با خیال آسوده‌تری برای قراردادهای بزرگ به شما مراجعه کنند. (مثلا به عنوان یک گرافیست، نمایش مجموعه‌ای از لوگوهایی که برای شرکت‌های مختلف طراحی کرده‌اید به دیگران برای کار با شما انگیزه می‌دهد.)

 

برند شخصی در اینستاگرام

امتياز :

نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0

برچسب : ,
تعداد بازديد : 0

تاريخ : چهارشنبه 21 آذر 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

https://keramatzade.com/Ranking-10-Popular-and-Happy-World-Countries-in-2018

بررسی کرد

رتبه بندی 10 کشور پرطرفدار و شادترین کشورهای جهان در سال 2018


شبکه‌ی راه‌حل‌های توسعه‌ی پایدار سازمان ملل متحد هرساله گزارشی با نام گزارش شادی جهان (World Happiness Report) ارائه می‌کند که در آن فهرستی از شادترین کشورهای جهان هم وجود دارد. عوامل مختلفی همچون تولید ناخالص ملی، امید به زندگی و … معیارهای این رتبه بندی هستند. در این مقاله شما را با شادترین کشورهای جهان در سال 2018 آشنا خواهیم کرد، تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا بدانید کدام کشور عنوان شادترین کشور دنیا را از آن خود کرده است.

 


در گزارش شادی جهان، 156 کشور دنیا براساس شش عامل رتبه‌بندی می‌شود. این عامل‌ها عبارت‌اند از تولید ناخالص داخلی، امید به زندگی، حمایت‌های اجتماعی، سخاوت، آزادی و فساد. امسال برای نخستین بار، سازمان ملل متحد سطح شادی مهاجران را هم در 117 کشور بررسی کرد.

جدای از این ده رتبه‌ی اول، ایران در رده‌ی 106 جای گرفته، و کشورهایی همچون تونس، هند و اوکراین هم بسیار پایین‌تر از ایران قرار گرفته‌اند. جالب اینجاست که به‌نظر می‌رسد شاخص شادی ملی ارتباط چندانی با جذابیت کشور به‌عنوان مقصد گردشگری ندارد، چون هیچ‌کدام از این ده کشور شادی که در ادامه می‌خوانید، جایی در فهرست ده کشور پربازدید دنیا ندارند!


10. استرالیا

 

شادترین کشور جهان کجاست


سواحل طلایی‌رنگ بی‌انتها، آب‌وهوای چهارفصل، طبیعتی دل‌پذیر و دنج برای فرار از شلوغی و سبک زندگی معروف مردم این کشور، استرالیا را در صدر فهرست مقاصد سفر بسیاری از گردشگران دنیا قرار داده است. البته آنها در فهرست شادترین کشورهای جهان نسبت به سال گذشته یک پله سقوط کرده‌اند.


9. سوئد

 

شادترین کشور


سوئد به‌لطف ترکیب شگفت‌انگیزش از طبیعت زیبا، شهرهای مدرن و خنکی اسکاندیناویایی، یک پله بالا آمده و جای استرالیا را در فهرست قبلی شادترین کشورهای جهان گرفته است. برای بسیاری از گردشگران، استکهلم زیباترین شهر اسکاندیناوی است.


8. نیوزلند

 

رتبه ایران در شادترین کشورهای جهان


نیوزلند همیشه اولویت نخستِ فهرست آرزوهای بسیاری از گردشگران است! زندگی آرام و سرشار از زیبایی در نیوزلند، نه‌تنها برای ساکنان این کشور، که برای کسانی که به آنجا مسافرت می‌کنند هم نوید شادی پایداری می‌دهد.


7. کانادا

 

خوشبخت ترین کشور دنیا 2018


همسایه‌ی بزرگ ایالات متحده، همیشه در اوج معیارهای شادی به‌نظر می‌رسد؛ آن‌هم با امید به زندگی بالا، جمعیت کم و مناظر فوق‌العاده‌اش که همه‌چیز را در خود جای داده؛ از خلوت بی‌نهایت تا زندگی شهری پرسروصدا.


6. هلند

 

شادترین و مرفه ترین کشورهای دنیا


هلندِ آرام و ساکت، به‌دلیل رویکرد لیبرالش در زندگی و اقتصاد آزاد در جهان معروف شده است. شما هم اگر گذرتان به هلند افتاد، همان کاری را بکنید که بومی‌ها می‌کنند؛ میان لاله‌زارها و آسیاب‌بادی‌های این کشور دوچرخه‌سواری کنید و لذت ببرید. اگر هم می‌خواهید فرهنگ اروپایی را در نقطه‌ی اوجش ببینید، سری به آمستردام بزنید.


5. سوئیس

 

غمگین ترین کشور جهان 2018


سوئیس که در سال 2015 از مقام نخست این فهرست تنزل کرد، هنوز هم مکان بسیار شادی برای مردمش محسوب می‌شود. برای درک راز موفقیت این کشور کوچک، درباره‌ی نظام مناسب مالیاتی، رونق اقتصادی، زیرساخت‌های عالی و خدمات آموزشی سوئیس مطالعه کنید. به‌جز این مواردی که گفته شد، مناظر شگفت‌انگیز کارت‌پستالی از کوه‌های آلپ و هوای پاکی که متوسط امید به زندگی را تا اواسط دهه‌ی هشتاد زندگی بالا می‌برد هم به‌یاد داشته باشید.


4. ایسلند


صلح‌طلب‌ترین و بی‌طرف‌ترین کشور دنیا، به‌لطف مالیات اندک و مراقبت‌های سلامتی و آموزش رایگانش، همیشه در فهرست شادترین کشورهای جهانبین ده کشور اول بوده است. عجیب اینکه ایسلند با چشم‌اندازهایی که دل هر کسی را می‌برند، طی سال‌های اخیر چهار برابر بیشتر جذب گردشگر داشته است. جالب است بدانید از هر ده ایسلندی، یک نفر کتاب چاپ کرده و از این نظر، ایسلند بیشترین تعداد نویسنده‌‌ها را به‌نسبت جمعیتش دارد.


3. دانمارک

 

شادترین کشورهای اروپا


اگرچه دانمارکی‌ها از مقام اول در سال 2016 به مقام دوم در سال 2017 و مقام سوم در سال 2018 تنزل یافتند، اما تصور نمی‌کنم به این زودی‌ها به گریه بیفتند! ویژگی‌های معمول کشورهای اسکاندیناوی، مانند استانداردهای بالای زندگی، سلامت، آموزش و رفاه در این کشور هم دیده می‌شود؛ و این یعنی دانمارک یکی از کمترین شکاف‌های ثروت در جهان را دارد.


2. نروژ

 

شادترین کشور جهان کدام است

 


مقام نخست سال گذشته در فهرست شادترین کشورهای دنیا، زیباترین کشور اروپا هم هست. اگر در خیابان‌های نروژ قدم بزنید، بدون شک لبخند را بر لب ساکنان آن می‌بینید. نروژ هم مانند همسایه‌هایش، برابری و رفاه اجتماعی بالایی دارد و اغلب در رده‌ی نخست شاخص‌های موفقیت جهانی قرار می‌گیرد. اگر گذرتان به این کشور افتاد، همه‌ی این‌ها را فراموش کنید، و فقط به سفری دریایی میان آب‌دره‌های باشکوهش بروید تا ببینید چه مناظر شگفت‌انگیزی دارد.


1. فنلاند شادترین کشور دنیا در سال 2018

 

شادترین کشورهای جهان به ترتیب


بالاخره می‌رسیم به شادترین کشور دنیا که فنلاند است. این کشور نسبت به هر کشور اروپایی دیگری، از تراکم جنگلی بیشتری برخوردار است. استانداردهای زیست‌محیطی بسیار بالا، و سطوح خطر بسیار پایین هم فنلاند را به یکی از صلح‌آمیزترین نقاط جهان بدل کرده است. گزارش شادی جهان که فنلاند را با نرخ بالای مهاجرانی که اکنون این کشور را خانه‌ی خود می‌دانند، به ثبات شادی میان آن‌ها و ساکنان بومی اشاره کرده است.

اگر دوست دارید درباره‌ی آخرین رتبه‌ی جدول شادترین کشورهای جهان هم بدانید، این کشور بوروندی است؛ قبل از آن هم جمهوری آفریقای مرکزی، سودان جنوبی و تانزانیا در انتهای این جدول قرار گرفته‌اند.


منبع : https://keramatzade.com/Ranking-10-Popular-and-Happy-World-Countries-in-2018
 


امتياز : نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0


برچسب : ,
تعداد بازديد : 0

تاريخ : چهارشنبه 21 آذر 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

https://keramatzade.com/Confident-ways-to-achieve-wealth-and-success-that-you-did-not-know

بهره‌وری‌شان را افزایش می‌دهد

راههای مطمین برای رسیدن به ثروت و موفقیت که تا الان نمی دانستید​
 

شاید شما نیز به این فکر کرده باشید که چرا اکثر مردم زندگی‌شان را روی حالت «پرواز خودکار» (AutoPilot) گذاشته‌اند و لحظه‌ای درنگ نمی‌کنند تا الگوهای‌ هر روزه‌شان را بازنگری کنند. در ادامه 19 مورد از عادت‌های کورلی برای موفقیت (9 مورد از کتاب گلچین شده و 10 مورد دیگر از مقاله‌ی اخیر او در سایت «موفقیت» Success)، به‌طور خلاصه بررسی شده است. اگر شما نیز به این موارد عمل نمی‌کنید، پس به‌اندازه‌ای که واقعا در توان‌تان هست، پول درنمی‌آورید!

هوش، استعداد و جذابیت ویژگی‌های خیلی خوبی هستند اما اغلب این موارد نیستند که افراد موفق و ثروتمند را از دیگران متمایز می‌کنند. موفقیت شانسی نیست و ثروت نیز اتفاقی به دست نمی‌آید. افرادی که به موفقیت و ثروت دست می‌یابند، عادت‌هایی دارند که بازده و بهره‌وری‌شان را افزایش می‌دهد. «تام کورلی» در کتابی با عنوانِ «عادات ثروتمندان: عادات روازنه‌ی افراد ثروتمند برای موفقیت»، به عادت‌هایی می‌پردازد که «دارا»ها را از «نَدار»ها متمایز می‌کند. در این مقاله شما با 12 تا از این عادت‌ها برای بدست آوردن ثروت و موفقیت آشنا می‌شوید.


1. ایجاد عادات خوبِ روزانه

 

راز جذب پول و ثروت


عادات خوب، پایه‌ و اساسی برای بنایِ ثروت هستند. تفاوت بین افراد موفق و ناموفق در عادات روزانه‌ی آنها است. به‌ عبارت ساده‌تر، افراد موفق عادات خوبِ متعدد و عادات بدِ کمی دارند. اگر متوجه شوید که عادات بدتان از ثروتمند شدن‌تان جلوگیری می‌کنند، پس گام اول را برای بهبود شرایط‌تان برداشته‌اید.

کورلی در کتابش از شما می‌خواهد که یک برگه‌ی کاغذ بردارید و عادت‌های بدتان را در یک ستون بنویسید. سپس آنها را طوری تغییر دهید که به عادت‌های خوب تبدیل شوند. به شکل زیر:
عادات خوب
خودم را محدود می‌کنم که فقط روزی یک ساعت تلویزیون نگاه کنم.
نام‌ها را یادداشت می‌کنم و به خاطر می‌سپارم.
عادات بد
زیاد تلویزیون نگاه می‌کنم.
نام افراد را فراموش می‌کنم.
سپس برای 30 روز، راهنمایی‌های فهرست عادت‌های خوب و جدیدتان را دنبال کنید. مطمئن باشید از اینکه می‌توانید تا چه حد خوب باشید، شگفت‌زده خواهید شد!


2. هدف‌گذاری‌های منظم

 

راههای رسیدن به ثروت


افراد موفق از اهداف‌شان انگیزه می‌گیرند. آنها همیشه هدف‌سازی می‌کنند. شب قبل از خواب، روز بعد را با فهرستِ «کارهایی که باید انجام دهند» برنامه‌ریزی می‌کنند.

افرادی که به سمت موفقیت در حرکتند، بلندمدت فکر می‌کنند. آنها اهداف روزانه، هفتگی، ماهیانه و سالیانه دارند. اما هدف بدون برنامه‌ای برای رسیدن به آن، به چه دردی می‌خورد؟ در نتیجه افراد موفق نه‌تنها هدف دارند، بلکه روش‌هایی برای رسیدن به هدف‌هایشان نیز پیدا می‌کنند و خودشان را ملزم به انجام آن می‌کنند.


3. توسعه‌ی فردی روزانه

 

راههای رسیدن به ثروت زیاد


افراد موفق همیشه به دنبال راه‌هایی برای رشد و توسعه‌ی خودشان هستند. هر روز مطالعه می‌کنند و در حرفه‌ی خودشان مانند دانشجویان رفتار می‌کنند. همیشه وقت‌شان را صرف فعالیت‌هایی می‌کنند که آنها را به اهداف‌شان نزدیک‌تر می‌کند.

اخیرا در رویدادی که با میزبانی «بِرِندن بِرچارد»، نویسنده‌ی آمریکایی، برگزار شد. این نویسنده‌ می‌گفت همیشه برای خلق امور تازه وقت می‌گذارد. افراد موفقی مانند بِرچارد می‌دانند که زمان باارزش‌تر از آن است که بگذارند هدر برود. آنها وقت‌شان را صرف کارهایی می‌کنند که برای کسب‌وکارشان منفعت ایجاد کند. تعهد داشتن نسبت به رشد و توسعه‌ی فردی به این معنا است که فعالیت‌هایی داشته باشید که شما را به چالش بکشند.

راه‌هایی را بیابید تا دانش‌تان را گسترش دهید. این همیشه آسان نیست، اما افراد در مواجهه با عواملی رشد می‌کنند که آنها را به چالش بکشند. هنگامی که دانش‌تان افزایش یابد، فرصت‌ها خودشان ظاهر می‌شوند.


4. مراقبت منظم از سلامت فردی

 

راههای رسیدن به ثروت فراوان


افراد موفق هر روز و همیشه تلاش می‌کنند که تغذیه‌ی سالم داشته باشند و ورزش کنند. تغذیه‌ی صحیح بیشترین اهمیت را دارد. ورزش روزانه نیز می‌تواند به یک عادت منظم تبدیل شود، درست مانند دوش گرفتن! افرادی که هر روز ورزش می‌کنند، انرژی بیشتری برای انجام کارها دارند. وضعیت شما در این مورد چگونه است؟


5. وقت گذاشتن برای ایجاد ارتباطات

 

روشهای رسیدن به ثروت


افراد موفق افرادی اجتماعی هستند. آنها در طول روز زمانی را صرف تقویت پیوندهای دوستانه‌‌شان می‌کنند و با دیگران روابط بلندمدت برقرار می‌کنند. شبکه‌سازی کاری است که همیشه انجام می‌دهند. آنها با آشنایان‌شان ارتباط برقرار می‌کنند و راه‌هایی برای کمک به آنها می‌یابند، بدون اینکه انتظار پاداش و منفعتی داشته باشند.

جمله‌ی معروفی وجود دارد که زیباترین صدای روی زمین، شنیدن نام‌تان است. پس یادگیری نام تمام افرادی را که ملاقات می‌کنید، جزو اهداف‌تان قرار دهید. آیا وقتی کسی نام شما را به یاد دارد، خوشحال نمی‌شوید؟ افراد زیادی هستند که خوشحال می‌شوند! پس متفاوت باشید و نام افراد را به خاطر بسپارید.


6. میانه‌روی در کارها

 

کسب ثروت


اگر در فعالیت‌های‌تان میانه‌رو باشید، آنگاه زندگی‌تان تعادل خواهد یافت. این به معنای متعادل بودن در کار، خوردوخوراک، ورزش، مصرف نوشیدنی‌ها، تلویزیون نگاه کردن، استفاده از اینترنت و سایر کارها است. در نتیجه‌ی این کار، افراد از هم‌نشینی با شما لذت می‌برند. اگر افراد در کنارِ شما بودن را دوست داشته باشند، آنگاه شما به همکاری با دیگران یا یافتن شریک کاری جدیدی برای توسعه‌ی کسب‌وکارتان، تمایل بیشتری پیدا خواهید کرد.


7. به انجام رساندن کارها

 

راههای مطمین برای رسیدن به ثروت و موفقیت


کار امروز را به فردا نیندازید و همین حالا تمامش کنید! همه‌ی افراد ترس‌هایی دارند، اما افراد موفق ترس‌های‌شان را پشت سر می‌گذارند. آنها کارها را به تعویق نمی‌اندازند و به هر قیمتی، کارهای مهم را انجام می‌دهند.

کورلی در کتابِ «عادات ثروتمندان»، توضیح می‌دهد که هنگامی که فکر عقب انداختن کاری به ذهنتان می‌آید، با گفتن جمله‌ی «همین حالا انجامش بده!» فورا از ذهنتان بیرونش کنید. اگر ضروری است، 100 بار هم که شده، این جمله را تکرار کنید. اما تا زمانی که کارتان تمام نشده است، از آن دست نکشید.


8. مثبت به نظر رسیدن

 

راههای کسب ثروت در ایران


موفق‌ترین فردی را که می‌شناسید، درنظر بگیرید. این فرد مثبت است یا منفی؟ به احتمال زیاد او فردی مثبت، مشتاق، پرانرژی و شاد است. چنین فردی تصمیم گرفته است که خوبی‌ها را در خودش و در دیگران ببیند. برای این شخص، مشکلات فقط فرصت‌هایی هستند که باید کشف شوند.

مردم هر روز با اخبارِ رویدادها و اعمال ناگوار بمباران می‌شوند. افراد موفق تا جایی که بتوانند خودشان را در معرض چنین خبرهایی قرار نمی‌دهند و در عوض تصمیم می‌گیرند که ذهن‌شان را با ایده‌های مثبتِ کتاب‌ها و مجله‌ها پر کنند.


9. به طور منظم پس‌انداز کردن

 

دعای بدست اوردن ثروت


طبق گفته‌های کورلی، افراد موفق 10 تا 20 درصدِ درآمد ناخالص‌شان را پس‌انداز یا سرمایه‌گذاری می‌کنند یا برای بازنشستگی‌شان برنامه‌ریزی می‌کنند. همه‌ی افراد توانایی این کار را ندارند، اما مهم این است شما چند درصد کنار می‌گذارید؟


10. کنار گذاشتن افکار محدودکننده

 

بدست آوردن ثروت زیاد


افراد موفق بر افکار و هیجانات‌شان مسلط هستند و به‌محض اینکه افکار بد وارد ذهنشان می‌شوند، آنها هر چیزی را که توانایی‌شان را برای موفقیت در وظیفه‌ی کنونی‌ به چالش می‌کشد، از سرشان بیرون می‌کنند. آنها خودشان را با افکار منفی معطل نمی‌کنند. با خودشان مثبت حرف می‌زنند و از خودشان خیلی انتقاد نمی‌کنند. آنها افکار منفی را با اندیشه‌های خوب جایگزین می‌کنند.

از آنجا که افراد موفق به توسعه‌ی فردیِ روزانه متعهدند و همیشه درگیر کارهای مثبت هستند، به خودشان فرصت غرق شدن در احساسات منفی را نمی‌دهند.


11. به‌ اندازه خرج کردن

 

دعای بدست اوردن ثروت زیاد


افراد ثروتمند از ولخرجی اجتناب می‌کنند. اما در میان افرادی که با مشکلات مالی دست‌وپنجه نرم می‌کنند، برخی افراد بیش از «دخل‌»شان «خرج» می‌کنند. چنین افرادی پشت سر هم چِک می‌کشند و قرض می‌گیرند. اگر شما نیز اینگونه هستید، همین امروز عزم‌تان را جزم کنید که وضعیت‌تان را تغییر دهید.


12. مطالعه‌ی روزانه

 

علم بدست آوردن ثروت


افراد موفق روزانه دست‌کم 30 دقیقه مطالعه می‌کنند. مطالعه‌، دانش و مهارت شما را افزایش می‌دهد. هنگامی که مطالعه می‌کنید، اغلب به دنبال پیشرفت خودتان هستید. پس این کار به‌طور خودکار شما را از هم‌قطاران‌تان متمایز می‌کند و درنتیجه شما برتر از آنها خواهید بود.

  

منبع : https://keramatzade.com/Confident-ways-to-achieve-wealth-and-success-that-you-did-not-know-until-now


امتياز : نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0


برچسب : ,
تعداد بازديد : 0

تاريخ : چهارشنبه 21 آذر 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

https://keramatzade.com/Be-sure-to-know-the-symbols-that-are-needed

علامت های دوست داشتن که نیاز است حتما بدانید

دوست داشتن و عشق از آن مفاهیم غریبی است که در نظر هر کس ممکن است به گونه ای متفاوت تعبیر شود.گروهی دوست داشتن را در تسلیم محض بودن می بینند و عده ای دوست داشتن را در رضایت قلبی و آرامش درونی که در زندگی شان سایه افکنده است.عده ای دوست داشتن را فریاد می زنند و گروهی هم اعتقاد دارند که محبت زبانی کمترین نوع محبت است و عشق و علاقه ی واقعی را باید با عمل نشان داد.عشق حسی است که هر انسانی در زندگی خویش لااقل یک بار به طور خالصانه تجربه اش می کند. حسی که شبیه هیچ نوع حس دیگری نیست.حسی که شبیه آن را پیش و پس از آن به کس دیگری نخواهد داشت.وقتی عاشق می شویم و عشق را در رگ و پی خود حس می کنیم، باید قاعده های آن را نیز رعایت کنیم.دوست داشتن تعهد به همراه می آورد و تعهد مسولیت سنگینی است که شانه های هر انسانی یارای تحمل آن را ندارد.

 

دوست داشتن بیش از حد

 

وقتی وارد رابطه ای به قداست ازدواج می شویم، وقتی فردی را به عنوان شریک زندگی در کنار خود می پذیریم پس باید قواعد این رابطه را هم بپذیریم و از دل و جان در صدد رعایت آن بر بیاییم.


1– مردم در عشق دو نوع هستند

دسته اول همیشه تلاش می کنند که به معشوق خود نزدیک باشند. آنها تمایل دارند به مکان هایی بروند که بتوانند به راحتی به معشوقه خود برسند و در هر فرصتی آنها را ببینند و لمس کنند، به عنوان مثال، با فشار کمی روی دست برای عذرخواهی و یا در آغوش گرفتن.

 

دوست داشتن واقعی

 

دسته دوم عاشقان، معمولا سعی می کنند از فردی که دوستش دارند دوری کنند. آنها ممکن است در هنگام گفتگو با زبان بی ادبانه صحبت کنند.
زیرا فکر می کنند که با این روش احساسات واقعی خود را از “شکار” خود پنهان می کنند، یا احساس می کنند که آنها به اندازه کافی خوب نیستند تا در حضور این فرد ظاهر شوند و ابراز عشق کنند.
اگر معشوق را X در نظر بگیریم، اگر ” X” بالا برود، آنها به طور خودکار پایین می آیند!

اگر به تازگی از شما دوری کرده است، یا برعکس، سعی دارد به طور معمول به شما حمله کند، دلیل دیگری وجود دارد، شاید این روش ابراز عشق اوست!


2– خیره نگاه کردن

 

دوست داشتن تو

 

فردی که عاشق است اغلب چشم خود را به شخص مورد پسندش می دوزد:همیشه به نظر می رسد جزئیات مهمی در شخص مورد علاقه اش وجود دارد که قبلا آن را ندیده است.
اگر کسی از عشق یک طرفه رنج ببرد، معمولا نمی تواند نگاه کردن به معشوق خود را متوقف کند، چرا که هیچ چیز برایش بهتر از این نیست.


3– یافتن یک راه غیرمعمول برای صحبت کردن

 

دوست داشتن یعنی

 

2 نوع رفتار برای این مکالمه وجود دارد:

نوع اول:یک شخص ناگهان شیوه طبیعی صحبت کردن خود را تغییر می دهد و حرف خود را با عنوان کردن ویژگی های یک شاعر، یک فیلسوف و یک روزنامه نگار مشهور تمام می کند.
این کار برای او آسان تر از آن که در مورد موضوعات پیچیده و جالب صحبت کند، حتی اگر هرگز پیش از این در مورد آنها فکر نکرده باشد. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید، در ابراز عشق یک فرد معمولی به یک کمدین تبدیل می شود.

در نوع دوم یک شخص معقول و آگاه به یک شخص احمق تبدیل می شود که دارای یک فرهنگ لغت بسیار فقیر است. اگر این اتفاق برای شما افتاد، سعی کنید تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن شخص دیگر و ابراز عشق، خود را محدود کنید.


4– صحبت کردن در مورد عشق دیگران

 

دوست داشتن الکی

 

این افراد اغلب در مورد اشخاصی که به دیگران علاقه دارند صحبت می کنند و یا افرادی که خود آنها را دوست دارند و به آنها ابراز عشق کرده اند. حتی اگر آنها در مکالمات جدی در جمع همکاران خود باشند، به راحتی میتوانند به افراد دیگری بپیوندند که نام َمعشوق خود را بین صحبت های آنها شنیده اند.

جالب توجه:فردی که عاشق است در مورد اهداف خود می تواند بسیار بسیار منفی صحبت کند. و اطرافیان در مورد او چیزی شبیه این خواهند گفت “او کمی عجیب است!” یا “او خیلی عجیب و غریب است!”

یک چیز دیگر؛ در طول گفتگو، عاشقان ناشناس دوست دارند در مورد خود و شخص مورد علاقه شان وجه تشابه ذکر کنند:“به نظر می رسد تنها افرادی که سریال بازی تاج و تخت را تماشا می کنند، من و سارا هستیم.”


5– عدم کنترل لبخند و عکس العمل در مقابل لبخند معشوق

 

دوست داشتن همسر

 

هنگامی که چیزی مربوط به معشوق خود را می بینند و یا احساس می کند، نمی تواند لبخند خود را کنترل کند. اگر احساسات او بیش از حد قوی باشد، او حتی کمی ابروی خود را بالا می برد و یا حتی ناخودآگاه می خندد. اگر مردم هنگام صحبت کردن در یک جمع به جوک کسی بخندند، عاشقان مخفی ناخودآگاه به کسی که دوستش دارند، نگاه می کنند.

6– تغییر ناگهانی منافع و علایق

 

دوست داشتن یک طرفه

 

فرد عاشق به طور ناگهانی می تواند به همان چیزهایی که معشوقش علاقه دارد، علاقه مند شود. در عین حال او علاقه مند به ورزش می شود و یا شروع به خواندن ادبیات می کند که هرگز قبلا این کار را نکرده است. و در مورد بررسی مستمر پروفایل های شبکه های اجتماعی باید گفت که، شخص عاشق ناخودآگاه از همۀ دوستان نزدیک جنس مخالف معشوق خود متنفر می شود. خوب، این عشق است!
البته، افرادی هستند که از این قوانین استثناء هستند. مهم نیست که چقدر سعی دارید حقیقت را بفهمید، آنها هرگز اسرار خود را نشان نمی دهند و یا ابراز عشق نمی کنند.

 

منبع : https://keramatzade.com/Be-sure-to-know-the-symbols-that-are-needed


امتياز : نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0


برچسب : ,
تعداد بازديد : 0

تاريخ : چهارشنبه 21 آذر 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

https://keramatzade.com/Dollar-earnings

کسب درآمد ارزی پیش روی شما است

راههای درآمد دلاری به ساده ترین شکل ممکن​

تابه‌حال به کسب درآمد دلاری فکر کرده‌اید؟ شاید پیش آمده باشد که با خودتان فکر کنید که چطور می‌توان در ایران زندگی کرد، اما منبع درآمدتان از راهی باشد که به‌جای ریال، یورو یا دلار دریافت کنید.. درحال‌حاضر، سایت‌های زیادی در سراسر جهان فعال هستند که شما را با کارفرمایان در هر گوشه دنیا ارتباط می‌دهند تا نیازهای فنی و تخصصی آن‌ها را به‌صورت پروژه‌ای برطرف کنید.


با جست‌وجو کردن واژه «Freelancing» در گوگل، سایت‌های زیادی به شما پیشنهاد داده می‌شود که می‌توانید از طریق آن‌ها انجام کار پروژه‌ای برای کارفرمایان بین‌المللی را آغاز کنید. در ادامه این مقاله، تعدادی از همین سایت‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. البته فکر نکنید که با ثبت نام در این سایت‌ها، درآمد ارزی همین‌طور به سراغ شما می‌آید. ورود به دنیای فریلنسینگ هم مانند هر کار دیگری، نیاز به کسب دانش و تجربه دارد و همه‌چیز باید آرام‌آرام پیش برود.


کسب درآمد ارزی از طریق فریلنسینگ در ایران

 

درآمد دلاری در ایران


تخصص‌هایی مثل طراحی سایت، طراحی گرافیک، سئو، تولید محتوا و ترجمه حرفه‌هایی هستند که درحال‌حاضر بیشترین تقاضا را در سراسر جهان دارند. هر کدام از این تخصص‌ها را که بلد باشید، چه به‌صورت تمام‌وقت و چه به‌صورت پروژه‌ای، فرصت‌های زیادی در انتظار شما است.

با توجه به رشد سریع شرکت‌ها و مشکل کمبود نیروی انسانی متخصص در کشورها، کارفرمایان برای تأمین نیازهای خود به برون‌سپاری کارها روی آورده‌اند. البته این موضوع می‌تواند در کاهش هزینه‌های هر سازمان یا استارت‌آپ هم مؤثر باشد. به‌همین‌دلیل فریلنسینگ (دورکاری) روزبه‌روز گسترده‌تر شده و افراد زیادی کار در منزل و به‌دور از هیاهوی دفتر کار را به کار تمام‌وقت ترجیح می‌دهند.

در ایران هم می‌توان از این فرصت نهایت استفاده را برد و با توجه به هزینه‌های پایین زندگی نسبت به نقاط دیگر دنیا، با انجام پروژه‌های برون‌مرزی، درآمد بالایی کسب کرد و زندگی راحتی داشت. پیش‌نیاز کار به‌صورت دورکاری، پیش از هر چیز دسترسی به یک حساب بین‌المللی برای دریافت دستمزد است. اکثر وب‌سایت‌هایی که پروژه‌های دورکاری در آن‌ها قرار دارند، از حساب پی پال برای انجام تسویه‌حساب استفاده می‌کنند.

افتتاح حساب پی پال در ایران هم کار مشکلی نیست. پس اگر تخصص لازم برای این کار را دارید، نگران نباشید و برای قدم‌های بعدی برنامه‌ریزی کنید.

شما باید در وب‌سایت فریلنسینگی که فکر می‌کنید پروژه‌هایی مرتبط با تخصص شما در آن قرار دارد، ثبت‌نام کنید. البته این کار هم برای ما که داخل ایران زندگی می‌کنیم، کار چندان ساده‌ای نیست. ثبت‌نام در بیشتر این سایت‌ها به‌عنوان یک ایرانی، روش خاص خودش را دارد که باید آن را یاد بگیرید. اما کسب درآمد دلاری، به سختی‌اش می‌ارزد.


سایت‌های معروف دورکاری یا فریلنسینگ در دنیا

 

چگونه درآمد دلاری داشته باشیم


اگر به این سبک کار علاقه‌مند شده‌اید، دو راه پیش روی شما وجود دارد. دریافت پروژه در سایت‌های فریلنسینگ ایرانی یا همکاری با کارفرمایان خارجی و کسب درآمد دلاری. اگر راه دوم را انتخاب می‌کنید، ادامه این مقاله را بخوانید تا شما را با معروف‌ترین سایت‌های فریلنسینگ دنیا آشنا کنیم. نقد کردن درآمد ارزی به‌دست‌آمده از این سایت‌ها، خیلی وقت‌ها می‌تواند حتی فراتر از حد تصورتان باشد!


سایت آپ وُرک (UpWork)

 

درآمد دلاری واقعی


آپ‌ورک یکی از بهترین سایت های فریلنسینگ خارجی است و بیش از 1٫5 میلیون نفر مراجعه‌کننده دارد. این سایت که پیش از این اُدِسک (oDesk) نام داشت، برای همه فریلنسرها چیزی در آستین دارد. در طبقه‌بندی‌های این وبسایت معروف، امکان یافتن کار به‌صورت ساعتی/پروژه‌ای، بلندمدت/کوتاه‌مدت و حرفه‌ای/مبتدی وجود دارد. پس مهم نیست که از لحاظ حرفه‌ای و کاری چه جایگاهی دارید، به هر حال آپ ورک به شما کمک می‌کند تا فریلنسری موفق باشید.


سایت فریلنسر(Freelancer)

 

درآمد دلاری ایران


فریلنسر یکی از بزرگ‌ترین سایت‌های دورکاری در دنیا است. در این وب سایت، امکان جالبی برای نیروهای کار وجود دارد. بر خلاف دیگر سایت‌های دورکاری، فریلنسرها برای اثبات مهارت‌های خود با هم رقابت می‌کنند. پس فقط در صورتی برای دریافت پروژه به این سایت بروید که ضمنا دارای روحیه‌ای رقابتی هستید و از آن مهم‌تر به توانایی‌هایتان اعتماد دارید.


سایت 99 دیزاینز (99Designs)

 

درآمد دلاری از اینترنت


99 دیزاینز هم یکی از سایت‌های فریلنسینگ خارجی است؛ همان‌طور که از نامش مشخص است، این سایت برای طراحان راه‌اندازی شده و به آن‌ها امکان رقابت با یکدیگر را می‌دهد. کارفرمایان هم از میان بهترین طراحان، نیروی کار مطلوب خود را انتخاب می‌کنند. 99 دیزاینز، بستری مناسب برای اثبات استعدادهای طراحان خبره است.


پیپل پر هاور (PeoplePerHour)

 

https://keramatzade.com/uploads/article/untitled%20folder/untitled%20folder/%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF/%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF1/Dollar-earnings-%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF-%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%B1%DB%8C-6.jpg


پیپل‌ پر هاور بستری برای فریلنسرهایی است که به‌دنبال پروژه‌هایی در حوزه وِب می‌گردند. اگر طراح وب‌، توسعه‌دهنده وب، کارشناس سئو یا دیجیتال مارکتینگ هستید، حتما سری به این سایت بزنید. پروژه‌های زیادی در این زمینه‌ها منتظر شما است.

در آخر اینکه، اگر سراغ درآمد دلاری می‌روید، باید پیش از هر چیز رسم‌ورسوم خدمات دریافت و پرداخت آنلاین ارزی را بدانید و با مفاهیمی مانند پی پال آشنا شوید. با شناخت این مفاهیم، می‌توانید خیلی راحت‌تر و بدون دردسر برای دریافت دستمزد پروژه‌های خود اقدام کنید. 

 

منبع: keramatzade


امتياز : نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0


برچسب : ,
تعداد بازديد : 0

تاريخ : چهارشنبه 21 آذر 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

https://keramatzade.com/Financial-Problems

چگونه برای غلبه بر 8 منابع مشکلات مالی و مشکلات

 

خود را از یک بحران مالی یا اورژانسی محافظت کنید

 چالش ها و مشکلات مالی برای هر کس در برخی موارد اتفاق می افتد، و استرس و نگرانی می تواند به شما دست یابد. با این حال، متوجه می شوید که تقریبا همیشه یک راه وجود دارد، می تواند به شما کمک کند تا احساس افسردگی نکنید. شما ممکن است بتوانید راه خود را بیابید، یا ممکن است به چشم انداز شخص دیگری نیاز داشته باشید تا به شما در پیدا کردن یک راه حل کمک کند. در زیر ما به شما نشان خواهیم داد که  چگونه مشکلات ومشکلات مالی را حل کنید و  استرس را کاهش دهید. اما، یک اندازه همه جا نیست. اگر وضعیت شما فراتر از کمک کلی ارائه شده در اینجا باشد، ما همچنین به شما اجازه می دهیم بدانید چه کسی می توانید برای کمک بیشتر به آن مراجعه کنید.


1. شناسایی مشکلات مالی اساسی که دشوار است

 

مشکل مالی دارم

 

گام اول برای غلبه بر مشکلات مالی شناسایی مسئله اساسی است که باعث مشکلات مالی می شود. مشکلات مالی معمولا نشانه یک مسئله بزرگتر است. برای رسیدن به راه حل هایی که در بلندمدت کار می کنند، زمان را برای شناسایی منبع واقعی مشکلات مالی خود بیابید. در اینجا چند مورد رایج برای فکر کردن وجود دارد: 

منبع مشکل مالیدلیل آنکه اغلب مشکلات رخ می دهد

راه حل

 

بیکاری یا کمتر از درآمد معمولاستفاده از اعتبار برای هزینه های زندگی در  کاهش درآمد

شیوه زندگی خود را دوباره ارزیابی کنید، یک بودجه ایجاد کنید و آن را دنبال کنید. اگر مشغول به کار هستید، ببینید آیا می توانید یک شغل دوم یا بیشتر اضافه کنید

 

بیماری غیر منتظره یا تصادف افزایش هزینه های پزشکی و کم درآمد / بدون درآمد

شیوه زندگی خود را ساده کنید تمام کمکهایی که می توانید دریافت کنید. اطمینان حاصل کنید که همه مواردی را که حق دارید دریافت می کنید: با استان خود چک کنید و به سازمان هایی که می توانند کمک کنند، دسترسی پیدا کنید

 

حرکت خود به خودبرای رسیدن به یک سطح بالایی از زندگی که والدین خود را چندین دهه به طول انجامید استفاده می شود

تنظیم انتظارات و آموختن در آنچه که کسب می کنید به جای آنچه که مورد استفاده قرار می گیرید، زندگی کنید.استفاده از پول نقد، نه اعتبار

 

اولین نوزاد متولد می شودوالدین برای هزینه های افزایش یافته و کاهش درآمد در دوران پس از زایمان هزینه نمی کنند

تنظیم بودجه و شیوه زندگی خود را به تناسب درآمد کاهش یافته و افزایش هزینه ها

 

طلاقخانه را به دست آورده اید اما نمی توانید هزینه های جاری را فقط در یک درآمد داشته باشید؛ بیش از صورتحساب چپ

خانه را به فروش برسانید و به چیزی که بتوانید  درآمد کسب کنید و درآمد خود را با خانه تولید کنید

 

بازنشستگیشما در حال حاضر دارایی غنی و پول نقد فقیر . شما دیگر نمیتوانید زنده بمانید و درآمد کاهش یافته در خانه را حفظ کنید

خانه را به فروش برسانید، به چیزی که بتوانید بپردازید، به درآمد بیشتری از فروش سرمایه گذاری کنید و از زندگی بیشتر لذت ببرید

 

دلبستگی احساسی به چیزیشما مایل نیستید چیزی را که دیگر نمی توانید بپردازید: خانه، کسب و کار، وسیله نقلیه یا اسباب بازی می تواند باشد

احساسات را کنار بگذارید و از وضعیت مالی نگاه کنید ؛ تصویر زندگی 5 سال از حال حاضر و چه صورتحساب خواهد شد پس از آن

 

اعتیادهزینه های بیشتری را صرف کسب تلاش برای برآوردن اعتیاد می کنید

برای مقابله با اعتیاد کمک و مشاوره حرفه ای دریافت کنید . اگر نتوانید، هرگز بر مشکلات مالی خود غلبه نخواهید کرد

 

 

مشکل مالی شما ممکن است در بالا ذکر نشده باشد یا ممکن است پیچیده تر باشد. با این حال، مفهوم شناسایی یک مشکل خاص مهم است زیرا بیشتر احتمال دارد به یک راه حل پایدار منجر شود. درست مثل یک شیر آب نوشابه؛ قرار دادن سطل زیر موقت است شیر را ثابت کنید و نشت متوقف خواهد شد. تمرکز بر حل مشکل که موجب مشکلات مالی و پولی شما می شود، به جای اینکه در استرس خود زندگی کنید.

 


2. ایجاد یک بودجه - پول را به نحوی که به حل مشکلات مالی کمک می کند، صرف کند 

 

مشکل مالی دارم کمکم کنید

 

یکی از بهترین سلاح ها برای مبارزه با مشکلات مالی بودجه ای است. بودجه یک برنامه هزینه ماهانه برای پول شما است. ایجاد یک بودجه مانند روشن کردن چراغها برای پیدا کردن راه خود در اطراف یک اتاق تاریک است. شما دیگر نیازی به تیرگی در تاریکی ندارید کتک زدن سینه های خود را، از بین بردن مبلمان، و قدم زدن روی سگ. در عوض، با چراغ روشن، می توانید ببینید چه اتفاقی می افتد و پیش از وقوع مشکلات پیش می آید. یک بودجه به همان شیوه کار می کند؛ آن تصمیمات مربوط به هزینه خود را هدایت می کند، به طوری که شما پولی را برای آنچه که واقعا برای شما اهمیت دارد، صرف می کنید. در این مورد، پول خود را به نحوی که به حل مشکل مالی شما کمک می کند ،  صرف کنید .

 

هزینه های خود را برای ساخت یک بودجه ای که کار می کند، پیگیری کنید

همانطور که بودجه خود را ایجاد می کنید، مهم است که هزینه های شما فقط حدس زدن نیست - آنها باید واقعیت را منعکس کنند. شما ممکن است بخواهید به پیگیری هزینه های خود  را برای حداقل چند هفته (یک ماه بهتر است) به عینی ببینید که در آن شما در حال صرف پول خود را و چقدر شما صرف. اگرچه ممکن است فکر کنید که می دانید که در آن پول خود را می گذرانید، زمانی که اکثر مردم یک ماه یک بار خرید خود را انجام می دهند، معمولا کاملا شگفت زده می شوند که هزینه های خود را با آنچه که اولویت آنها بود، مطابقت نمی دهد.

هنگامی که مطمئن هستید اعداد در بودجه شما واقع گرایانه هستند، می توانید به بودجه تان نگاهی بیندازید و برای مناطقی که می توانید پول را ذخیره کنید، جستجو کنید. شما می خواهید از خودتان چیزهایی بپرسید: آیا باید اینقدر غذا بخورم؟ آیا باید ماه ها سرگرمی و سرگرمی را صرف کنم؟ آیا می توانم یک ناهار بخورم تا کار را بکنم؟ »از شما می پرسد آیا این سوالات به این معنا نیست که شما ارزان یا محدود به بودجه خود هستید. این بدان معنی است که شما چیزهای بزرگتری برای انجام یا نگرانی در مورد چیزهایی که می توانید با ایجاد برخی از تغییرات کوچک حل کنید.


3. تعیین اولویت های مالی برای انتخاب گزینه های هزینه های خود را

 

مشکل مالی ازدواج

 

برای غلبه بر مشکلات مالی و حل مشکلات خود به خوبی، باید اولویت های خود را تعیین کنید. برخی از آنها ممکن است اولویت های مالی روشن، به عنوان مثال برای پرداخت کارت اعتباری شما باشد. دیگران ممکن است اهداف شیوه زندگی براساس ارزشهای خود باشند، مثلا صرفه جویی در هزینه تعمیر خانه، به طوری که خانواده شما محل خوبی برای تماس با خانه داشته باشند.

 

تنظیم اولویت های روشن برای خود باعث می شود تصمیمات مالی سخت تر شود. اولویت بندی (= آنچه که برای شما اهمیت دارد) به اهداف قابل اجرا و قابل دستیابی (= آنچه که با پولتان انجام می دهید، بعلاوه هزینه های انتخابی) به شما کمک می کند تا مشکلات پولتان را حل کنید و به مسیر بروید.

 

هدف اول شما ممکن است ایجاد یک بودجه برای کنترل یک مشکل خاص باشد . به عنوان مثال، یکی از اهداف کوتاه مدت شما ممکن است هزینه های خود را کاهش داده و از کوچکترین توازن کارت اعتباری خود بکاهد. یک هدف متوسط ​​می تواند پرداخت بدهی های کارت اعتباری شما باشد.


4. شناسایی مراحل کوچک شما می توانید برای حل مسئله و دستیابی به اهداف خود

 

مشکل مالی در ازدواج

 

راه حل مشکلات مالی اغلب کاهش هزینه ها، افزایش درآمد یا انجام برخی از ترکیب هر دو است. این ممکن است چیزی نیست که میخواهید انجام دهید و تنها نیستید. اکثر مردم نمیخواهند تغییر سبک زندگی خود را تغییر دهند، اما با انتخاب مشکالت پولی روبرو هستند یا چندین تغییر کوچک برای کاهش استرس مالی - اکثر مردم بازی را امتحان می کنند.

 

تغییرات بزرگی همیشه از تغییرات کوچک بسیار سخت تر است، بنابراین برای رسیدن به اهداف خود، مراحل کوچکی را که می توانید برای رسیدن به آنها انجام دهید شناسایی کنید. اگر مشکلی برای پول دارید زیرا شما هر ماه 50 دلار کوتاه دارید، ممکن است یکی از اولین اهداف کوتاه مدت شما برای پرداخت یک کارت اعتباری کوچک باشد که هر ماه مبلغ حداقل 50 دلار را پرداخت می کند. 

در اینجا نگاه کنید به ایده های که در آن پیدا کردن برخی از پول اضافی در هر ماه ،  دریافت کارت پرداخت می شود، و پس از آن به طور دائم 50 $ اضافی برای استفاده در بودجه خود را هر ماه داشته باشد. با این حال، اگر در آن زمان به این هدف دست پیدا کردید، بدون آنکه 50 دلار درآمد کسب کنید، از آن برای تسریع پرداخت هر بدهی در هر ماه استفاده کنید و تمام بدهی های خود را سریع تر دریافت کنید. 

در واقع یک نام برای این است، آن را "اثر گلوله برفی" - حفظ حداقل پرداخت در تمام بدهی ها، اما قرار دادن تمام پول اضافی به سمت یک بدهی به آن را دریافت سریع تر پرداخت می شود. پس از آنکه یک بدهی به دست می آید، تمام وجوه اضافی را به منظور از بین بردن بدهی های بعدی قرار دهید. این یک روش قدرتمند برای پرداخت سریع بدهی است.

 

به دنبال چیزهایی هستید که می توانید حتی به طور موقت برای بهبود وضع خود اقدام کنید

در اینجا ایده های بیشتر یا گام هایی که می توانید در نظر بگیرید برای بهبود وضع مالی خود و رفع مشکلاتی در نظر بگیرید:

 • همانطور که از بودجه خود نگاه می کنید، از خودتان بپرسید: آیا من این را می خواهم یا به آن نیاز دارم؟ آیا هزینه این پول من را به اهداف مالی من نزدیک تر می کند یا دورتر؟ آیا می توانم بدون آن زندگی کنم؟ در مورد جدا کردن نیازهای خواسته ها بیشتر بدانید .
 • آیا از کارت های اعتباری برای خرید های ضروری استفاده می کنید؟ این می تواند به یک چرخه مشکالت مالی در حال انجام کمک کند و  تا 50٪ به هر چیزی که خریداری می کنید اضافه کنید . یاد بگیرید چگونه به کاهش یا تغییر عادت های پر هزینه ضربه بزنید.
 • از خود بپرسید که آیا می توانید هر چیزی را در بودجه خود کم کنید یا گزینه ای ارزان تر را تغییر دهید. اگر هزینه های وسایل نقلیه بودجه شما را کاهش می دهد، می توانید وسیله نقلیه خود را کاهش دهید، یک وسیله نقلیه را از بین ببرید (به طور متوسط ​​فرد سالانه بیش از 9000 دلار به ماشین خود اختصاص می دهد)، حمل و نقل (80٪ ارزان تر از داشتن وسیله نقلیه) استخر؟ اگر اجاره، وام مسکن یا نگهداری خانه شما خونریزی شما خشک است، می توانید به چیزی ارزان تر بروید، اجاره زیرزمین خود، اجاره اتاق در خانه خود، اجاره فضای ذخیره سازی در گاراژ خود، و یا می توانید در یک دانش آموز را برای برخی از درآمد اضافی؟
 • اگر بدهی باعث مشکلات مالی شما می شود، در اینجا راه های زیادی برای کاهش بدهی های شما وجود دارد و یا اینجا چندین روش موثر برای از بین رفتن بدهی ها است .
 • آیا شما دارایی یا اسباب بازی هایی دارید که می توانید برای پرداخت بدهی ها به فروش برسانید؟
 • آیا می توانید کار دیگری انجام دهید یا درآمد دیگری را با چیزی که می دانید چگونه به خوبی انجام دهید ایجاد کنید؟
 • امتياز : نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0

  برچسب : ,
  تعداد بازديد : 0

  تاريخ : چهارشنبه 21 آذر 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
صفحات ديگر
تعداد صفحات : 28 | صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 27 28 صفحه بعد